Filtrovat
Cenové rozpětí
Dřevo:
Šířka (cm):
Hloubka (cm):

TV stolky z masivu, masivní nábytek z palisandru a Sheesham, TV stolek

Ať už je to plochá obrazovka na stěně nebo TV se stojanem, TV stolek z masivního dřeva promění mediální prostor vašeho obývacího pokoje na útulné místo. TV stolky, ať už s úložným prostorem a zásuvkami nebo podstavce bez dvířek, je TV stolek vhodným nábytkem pro umístění vaší televize a uložení související elektroniky bezpečně a na dosah. Prohlédněte si naši rozsáhlou nabídku televizních stolků vyrobených z vysoce kvalitního masivního dřeva a objevte svůj nový televizní stolek.

Vypsáno 51 produktů z 71

Komody z mangového dřeva nebo Sheeshamu

Komody z masivu se svou výškou hodí zejména do větších obývacích pokojů, ve kterých je pohovka nebo křeslo trochu vzdálenější od televize. Při pohledu na obrazovku tak nemusíte vzhlížet a stěna v tu chvíli nevypadá díky masivní skříni tak prázdná. Komody v našem internetovém obchodě jsou vyrobeny z mangového dřeva nebo Sheeshamu a mají různou barvu nebo kresbu v závislosti na druhu dřeva. Ve spojení s různými designy a tvary je proto pokryta široká škála stylů, takže i vy můžete najít ten správný televizní stolek, který se hodí vám a vašemu interiéru – od industriálního vzhledu přes rustikální styl venkovského domu až po etnický šik. TV stolky mají v zadních stěnách speciálně umístěné otvory, aby bylo možné snadno vést kabel od přijímače nebo herní konzole do zásuvky a vyhnout se tak změti kabelů. Knihy, DVD a další věci mohou být uloženy v otevřených přihrádkách nebo uloženy za dvířky a zásuvkou. Chtěli byste svou televizi umístit do rohu obývacího pokoje? Žádný problém. V sortimentu máme také rohové TV stolky v různých provedeních.

Nízké komody v indickém stylu

Na rozdíl od komod mají nízké komody nižší výšku, díky čemuž jsou obzvláště atraktivní pro velké obrazovky nebo ploché obrazovky, které se montují na stěnu. Do menších obývacích pokojů se také lépe hodí nízké televizní stolky než vysoké, protože kus nábytku nepůsobí tak masivně a krátká vzdálenost od sedacího nábytku by jinak příliš zatěžovala krk. V našem sortimentu najdete nízké komody z masivního indického dřeva v různých stylech a tvarech, od rustikálních až po moderní, geometrické designy, se zásuvkami nebo bez. Na širokých televizních podstavcích lze báječně inscenovat jednotlivé dekorativní prvky, zatímco zásuvky a přihrádky slouží jako úložiště pro dálkové ovladače a časopisy.

LAKŠMI: Nakupujte komody a televizní stolky online

Hledáte elegantní komodu do svého obývacího pokoje s prostorem pro televizi a DVD? Nebo byste raději stylový TV stolek, nad který si můžete pověsit obrazovku? V LAKŠMI najdete vše, po čem vaše srdce touží, pokud jde o váš dokonalý televizní stolek. A v kombinaci s dalším nábytkem, jako jsou odpovídající knihovny a police, můžete svůj televizní stolek snadno proměnit v elegantní obývací stěnu.