Typy dopravy a náklady na dopravu

BISHNOI s.r.o.,
Spisová značka: C 148901 vedená u Městského soudu v Praze

U Mototechny 89,
251 62 Tehovec
Česká republika

IČO: 28539117
+420 317 700 862, 608 766 700
info@indickynabytek.cz

PRODÁVAJÍCÍ POSKYTUJE NÁSLEDUJÍCÍ ZPŮSOBY DORUČENÍ OBJEDNÁVKY:   

A. Prostřednictvím přepravní společnosti Toptrans u nákupu pod 5000 Kč:


V případě objednávky pod 5000,- Kč vytvořené v pracovní den do 18:00 h. je zboží do 2 dnů předáno přepravci, pokud jsou kusy uvedeny skladem v objednané barvě a zvolené povrchové úpravě.

Cena za takové doručení je počítaná v našem webové rozhraní před dokončením objednávky po zadáni místo dodaní. Ceny dopravy je stanovena dle tabulky vydané přepravcem Toptrans na základě váhy a vzdálenosti.

Při nákupu pod 5000 Kč je cena za dopravu Toptrans od 159 Kč v závislosti na hmotnost.

B. PŘI NÁKUPU NAD 5000,- KČ MÁTE DOPRAVU ZDARMA


Zaplacené objednávky vytvořené v pracovní den do 18:00 h. jsou další den předány přepravci.

Tato lhůta, v případě platby na dobírku, začíná běžet ihned po vytvoření objednávky kupujícím.  Při platbách bankovním převodem začíná lhůta běžet dnem připsání kupní ceny na účet prodávajícího.   Dopravce Toptrans zabezpečuje dodání zásilek po celé České Republice, a to v pracovní dny mezi 8:00-16:00 hodinou.

Prodávající nenese odpovědnost za opožděné dodání objednaného zboží zaviněné přepravcem nebo chybně uvedenou adresou kupujícím.

Přepravní společnost TOPTRANS zasílá SMS s předpokládaným termínem doručení. Pokud přepravce nezastihne příjemce zásilky na uvedené adrese, balík uloží na nejbližší depo společnosti. Informaci o uložení a možnostech vyzvednutí balíku obdrží příjemce zásilky rovněž prostřednictvím SMS nebo e-mailem.

Přepravce bude příjemce zásilky informovat prostřednictvím SMS o době doručení, eventuálně o upřesnění termínu a místu doručení. Přepravce uskutečňuje dva pokusy o doručení.

Adresát si může zažádat o znovu doručení nebo prodloužit úložní dobu na depo.

Pokud potřebujete zjistit bližší informace o stavu a termínu dodání Vaší objednávky, můžete podle čísla balíku vyhledat Vaši zásilku na internetových stránkách Toptrans. Aktuální číslo balíku Vám bude zasláno e-mailem k dni odesláni zásilku. K získání informace o stavu objednávky je možné taky využít infolinku Toptrans +420 725 431 925 nebo mailem info@toptrans.cz

Kupující se zavazuje převzít objednané zboží. V případě nepřevzetí zboží nebo nezaplacení kupní ceny zboží zůstává u přepravce nejdéle po dobu, kterou stanoví obchodní podmínky.

Při převzetí zásilky doporučujeme důkladnou kontrolu zásilky. V případě zjištění porušeného nebo poškozeného obalu, doporučujeme zásilku nepřebírat, případně řešit přímo s řidičem Toptrans a na místě sepsat zápis o škodě.

V případě převzetí poškozené zásilky, žádáme o nahlášení této události nejpozději do 24 hod od převzetí zásilky na email: info@indickynabytek.cz kde Vám rádi poradíme, jak v takovém případě postupovat. V případě reklamace nevyhazujte obal, jelikož je předmětem důkazního řízení. 

Doprava Toptrans je při nákupu nad 5000 Kč ZDARMA. 

C. Osobní odběr na výdejním místě indickynabytek.cz v Tehovci


Objednávky vytvořené přes e-shop si můžete zdarma vyzvednout v naší provozovně, která sídlí na adrese: U mototechny 89, 251 62 Tehovec. Platba za zboží je možná přímo na místě, a to kartou nebo v hotovosti. Objednávku můžete také zaplatit převodem na účet, ale bude připravena až po připsání platby na náš účet.

Objednávky vytvořené a uhrazené (v případě platby na účet) do 13:00 hod. jsou v pracovní dny k vyzvednutí cca od 17:00–18:00 hod. ještě ten samý den, ale vždy vyčkejte na výzvu k vyzvednutí, která vám z prodejny dorazí, jakmile je vaše objednávka přichystána. Další dny je poté vyzvednutí možné podle otevírací doby.

Objednávky je možné vyzvednout do 14 dnů, pak je objednávka automaticky stornována.

Otevírací doba prodejny:

Po–Pá: 10:00–18:00,
So: 10:00–14:00,
Ne: zavřeno    

Na našich stránkách jsou k dispozici následující platební metody

- platba kartou - příplatek 0 Kč
- platba bankovním převodem - příplatek 0 Kč (zboží vám bude odesláno nebo připraveno k vyzvednutí až po připsání platby na náš účet)
- dobírka - příplatek 0 Kč

Cena dopravy při objednávce nad 5000 Kč je zadarmo včetně dobírky
Cena dobírky při objednávce pod 5000 Kč je zahrnuta v dopravě, minimálně od 159 Kč včetně dobírky

Platba 24 hodin Comgate - (zboží vám bude odesláno nebo připraveno k vyzvednutí až po připsání a potvrzení platby u společnost COMGATE)

ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b,
Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel:  +420 228 224 267

Na naší pobočce v Tehovci můžeme své zboží uhradit:

- hotově
- platba kartou
- platba bankovním převodem (zboží bude připraveno k vyzvednutí až po připsání platby na náš účet)