Police vyrobené z masivního indického dřeva

Chtěli byste své knihy, ilustrované knihy, rodinné fotografie nebo sbírku CD uložit na elegantní polici z masivního dřeva? Pak jste u nás správně! V našem internetovém obchodě najdete velký výběr polic v různých velikostech a provedeních, které vám nabízejí stylový způsob uložení a prezentace vašich věcí.

Vypsáno 35 produktů z 35

Palisandr a Mangové dřevo: Stylové knihovny pro váš domov

Knihovny z masivního dřeva dodají každé místnosti hřejivou a útulnou atmosféru. Police z našeho sortimentu, vyrobené ze Sheeshamového nebo mangového dřeva, také přispívají k lepšímu vnitřní atmosféře. Díky robustnímu dřevu odolají knihovny i těm nejtlustším a nejtěžším knihám ve vašem inventáři a díky své nápadné kresbě a originálnímu designu jsou opravdovým poutačem pro oči. Vaše knihy jsou prezentovány nadčasovým a klasickým způsobem, například na policích bez ornamentů nebo ozdobných lišt. Nábytek ze světlého dřeva s lištami nebo ornamenty vytváří svěží a přívětivou atmosféru a je zvláště vhodný, pokud dáváte přednost venkovskému stylu. Police na knihy, kde se hřejivé, živě vypadající dřevo mísí s kovovými detaily, jsou naopak možností, pokud si chcete zařídit obývací pokoj s industriálním kouzlem městského loftu. Buď postavíte jednotlivé zdobené poličky, nebo uspořádáte několik kompaktních polic bez přesahu nebo bočních stěn - buď na sebe, nebo vedle sebe - a vytvoříte tak stěnu knih. Tímto způsobem lze pojmout i velké sbírky knih a rozumně využít nepoužívané povrchy stěn. Nebo zkombinujte různé police a vytvořte dynamickou nástěnnou jednotku. Ať už se jedná o malou sbírku knih pro vystavení vašich oblíbených kusů nebo o vlastní knihovnu – náš online obchod s nábytkem vám nabízí regály pro každou potřebu.

Funkční a dekorativní masivní dřevěné knihovny

Hledáte prostorově úsporný model do kuchyně, kde budete mít své kuchařky na dosah? Nebo byste raději měli skříň se zásuvkami pro další úložný prostor, abyste neměli své věci na očích? Máte ve své sbírce knih několik obzvláště starých a jemných předmětů, které chcete vystavit na knihovnu se skleněnými dvířky? Máme pro vás správnou knihovnu jako odpověď na každou z těchto otázek! Ať už jsou velké a úzké nebo nízké a široké, s prosklenými dvířky nebo zásuvkami – všechny naše knihovny na knihy vám nabízejí možnost uložit a prezentovat své romány, fotoknihy nebo rámy na obrazy způsobem, který vám vyhovuje. Knihovny bez zadní stěny mohou sloužit i jako atraktivní předěl místnosti, pokud je váš byt více otevřený a chtěli byste jednotlivé prostory od sebe opticky oddělit. A nebojte se, pokud mají vaše pokoje šikmé stropy. Knihovny se stupňovitým provedením lze pohodlně umístit pod svah - využijete tak i prostor, který by byl jinak plýtváním.

Nakupujte knihovny online

Rádi byste si vybavili obývací pokoj, ložnici nebo pracovnu stylovými policemi na knihy nebo jen hledáte skříně, do kterých vystavíte svou sbírku vinylů či DVD? Pak pro vás máme v našem e-shopu určitě to pravé! Objevte v našem sortimentu širokou škálu polic z masivního indického dřeva v různých barvách, velikostech a provedeních a vyberte si ten pravý kus nábytku pro vás. A pokud stále hledáte další úložné možnosti, podívejte se do našich kategorií komody a knihovny.