Skříně z masivu

Šatní skříň z masivního indického dřeva je nejlepší pro stylové a uklizené uložení oblečení, kalhot a košil. V našem internetovém obchodě vám proto nabízíme široký sortiment vysoce kvalitních dřevěných skříní ze sheeshamového nebo mangového dřeva pro každý vkus.

Vypsáno 19 produktů z 19

Skříň z masivu: dlouhodobý společník pro vás a vaše oblečení

Na LAKŠMI najdete velký výběr šatních skříní z masivního indického dřeva, které jsou nejen robustní a odolné, ale také té nejlepší kvality. S kouzlem ušlechtilých materiálů se vyrábějí v různých šířkách a jsou k dispozici se dvěmi nebo třemi dveřmi. Se zásuvkami, přihrádkami a šatními tyčemi nabízejí dostatek prostoru pro vaši šatní skříň. Zejména v kombinaci se sladěnými komodami jsou skříně vhodné k zavěšení a uložení vašich košil, halenek a šatů, které by se v zásuvkách jen zmačkaly. Přírodní materiál, který také přispívá k lepšímu klimatu ve vašich čtyřech stěnách, promění vaši šatní skříň v samostatný kus nábytku, který vás bude doprovázet při nejednom módním hříchu.

En Vogue: stylové šatní skříně z mangového dřeva a sheeshamu

Šatní skříně z masivního mangovníkového dřeva nebo sheeshamu zaujmou nejen svou odolností, ale především krásným vzhledem. Na základě ušlechtilé kresby dřeva obdržíte k nové šatní skříni z našeho internetového obchodu s nábytkem jedinečný kousek s individuálním designem. Od klasických až po moderní, skříně z našeho sortimentu jsou k dispozici v různých stylech, takže každý si vybere to pravé. Například bílá šatní skříň s tmavými lištami se používá v útulné ložnici ve venkovském stylu. V kombinaci s postelí z bílého dřeva nebo železa, stejně jako květinovými akcenty a látkami vytvoříte příjemnou oázu, do které bude krávně zapadat vaše nová šatní skříň z masivu. Pokud jste naopak spíše příznivci orientálního nebo přírodního stylu, mohla by se vám hodit spíše skříň s nápadnou kresbou dřeva nebo bohatě zdobeným ornamentem. V kombinaci se zemitými barvami na závěsech a ložním prádle, zelenými pokojovými rostlinami a dekorativními nástěnnými ozdobami podpoří šatní skříň v indickém stylu exotickou atmosféru vaší ložnice a umožní vám snít o 1001 nocích.

Kupte si šatní skříně z indického masivního dřeva v LAKŠMI

Ať už hledáte novou šatní skříň do své ložnice nebo potřebujete skříň na další bundy a kabáty ve vaší prostorné chodbě: V LAKŠMI najdete tu pravou skříň z masivního dřeva podle vašeho vkusu. Jednoduše si projděte naši nabídku skříní a najděte tu pravou pro vás! A pokud si chcete zařídit celou šatnu nábytkem z masivu, máme v sortimentu také odpovídající komody, botníky a zrcadla.