Filtrovat
Cenové rozpětí
Dřevo:
Šířka (cm):
Výška (cm):
Hloubka (cm):

Jídelní stoly z masivního indického dřeva, Sheesham, Palisandr a Mango

Jídelní stůl z masivního dřeva vybízí k pohodlnému sezení a svým přírodním materiálem přispívá k příjemné atmosféře v místnosti. Jídlo tak chutná ještě lépe.

V našem internetovém obchodě najdete velký výběr jídelních stolů v různých provedeních a velikostech, které nabízejí to pravé pro každý vkus a typ bytu.

Vypsáno 51 produktů z 70

Ideální na snídani, oběd i večeři - jídelní stoly z mangového dřeva a Sheeshamu

Jídelní stoly z masivu jsou nejen stylové, ale také extrémně robustní a odolné, díky čemuž jsou obzvláště atraktivní pro každodenní použití i pro bohatě prostřený stůl. Díky pevné konstrukci z mangového dřeva nebo Sheeshamu naše jídelní stoly vydrží i větší hostiny, aniž by se pod tíhou jídla poddaly. Ať už si chcete ve své kuchyni zařídit malý jídelní kout nebo si splnit svůj sen o vlastní jídelně – naše stoly nabízejí díky široké škále designů a velikostí to správné řešení pro každý typ bytu. Barový stůl je ideální, pokud hledáte prostorově úspornou variantu do úzkých kuchyní nebo si chcete dát ranní kávu s nádechem exkluzivity. S odkládacími přihrádkami v hlavové části, které nabízejí prostor pro sklenice a lahve, barový pult bude pro vás zajímavý, pokud rádi popíjíte koktejly v uvolněné atmosféře. Klasické jídelní stoly z našeho sortimentu jsou k dispozici v různých velikostech a v závislosti na verzi nabízejí prostor pro dvě až osm osob. Čtvercové nebo obdélníkové a rozkládací – naše stoly se stanou místem setkání celé rodiny.

Stoly z masivního dřeva pro každý vkus

Jídelní stoly z našeho internetového obchodu mají výrazný povrch díky přirozené hře barev a kresbě použitého dřeva. Ve spojení se stylovými designy a variacemi ve velikosti a tvaru se stoly z masivu stávají jedinečnými kousky, které dodají vaší jídelně nebo kuchyni extra porci pohodlí a šarmu. Různé designy jednotlivých jídelních stolů vám nabízejí bohatý výběr pro každý vkus a typ zařízení. Co říkáte například na stůl s minimalistickým designem? Vyzařuje nejen moderní eleganci, ale lze jej také snadno kombinovat s jinými styly. Nebo dáváte přednost modernímu materiálovému mixu teplého dřeva v desce stolu se studeným kovem pro nohy stolu, což se u některých našich stolů spojuje a vytváří industriální vzhled? Jídelní stoly ve venkovském stylu naopak vytvářejí romantickou atmosféru a nádech nostalgie a pohodlí. Ať už moderní nebo klasické, rustikální nebo exkluzivní, s kovovými nohami nebo bohatě zdobené – naše jídelní stoly nabízejí přesně to správné řešení pro každý vkus.

Kupte si indické jídelní stoly online na LAKŠMI

Vneste kus přírody do své kuchyně nebo jídelny s jídelním stolem z masivního dřeva a vychutnejte si od nynějška svá jídla v útulném prostředí. Pro malé kuchyně nebo velké jídelny pro vás máme připraven ten správný jídelní stůl – objevte proto naši rozsáhlou nabídku stolů v různých provedeních a velikostech. Potřebujete ještě vhodné židle nebo lavice pro váš nový jídelní stůl? Žádný problém. V našem internetovém obchodě máme také odpovídající sezení ke stolům.