O nás

Naše firma působí v oboru již od roku 1998 a zaměřuje se na poskytování kvalitních produktů v oblasti nábytku a dekorací. Zpočátku jsme byli zaměřeni pouze na výrobu nábytku z asijského palisandru v Indii a kontejnerový prodej v Evropě.  Jsme významným dodavatelem pro řadu evropských firem a od roku 2009 působíme i na českém trhu, se sídlem v Tehovci (Praha-východ) kde máme i showroom.  Díky působení nejen u nás, ale i po celém světě sledujeme aktuálním vývoj trhu a novinek a nabízíme tyto produkty u nás.

Pro naše zákazníky vyrábíme nábytek z palisandru, a manga. Z těchto materiálů vyrábíme jídelní stoly z masivu, jídelní židle z masivu, postele z masivu, postele s úložným prostorem, postele s nebesy, příborníky z masivu, komody z masivu, šatní skříně z masivu, TV stolky z masivu, knihovny z masivu, konferenční stolky z masivu, psací stoly z masivu, PC stoly z masivu a veškerý kancelářský nábytek z masivu.

Naše firma má většinu zboží skladem a zboží dodáváme do druhého dne až do domu, nebo místa využití. Je také k dispozici osobní odběr zboží po telefonické dohodě nebo písemném potvrzení že je zboží připraveno k odběru. K dispozici jsme pro Vás denně od 10 do 18 hodin buď pomocí emailu: info@indickynabytek.cz nebo telefonicky na čísle: +420 608 766 700.  Rádi zodpovíme Vaše dotazy a poradíme s případnými nesnázemi při online nákupu. Výdejní sklad  a showroom je Vám k dispozici od pondělí do pátku od 10-17 hod. Před návštěvou se ale prosím telefonicky ohlašte, občas jedeme na poštu, do banky apod....

Náš showroom najdete na Praze-východ, kousek za Říčany u Prahy v areálu Pro-Doma U Mototechny 89, 251 62 Tehovec.

Fakturační adresa:

BISHNOI s.r.o.

Nad Koupadly 286/3
Strašín, 251 01 Říčany
Česká republika

IČ: 28539117
DIČ: CZ28539117