Konferenční stolky z masivního dřeva, Nábytek z masivu Palisandru, Sheesham

Konferenční stolek před pohovkou vás zve k odložení šálku kávy, odložení knihy nebo umístění misky popcornu na dosah na filmový večer. To ještě více podpoří útulnost vašeho obývacího pokoje.

Objevte širokou nabídku konferenčních stolků z masivu v našem internetovém obchodě a najděte ten správný stůl do vašeho obývacího pokoje.

Vypsáno 52 produktů z 69

Ten pravý konferenční stolek do každého obývacího pokoje

Konferenční nebo odkládací stolky vytvářejí útulnou atmosféru ve vašem obývacím prostoru a jsou také praktické. Buď před pohovku nebo vedle křesla slouží k uložení ovladačů, časopisů apod. a zároveň přispívají k domáckému zařízení. Na rozdíl od běžných jídelních nebo odkládacích stolků jsou konferenční stolky nižší, aby odpovídaly výšce sedací soupravy a často jsou speciálně navrženy. Dodají vašemu obývacímu pokoji styl a promění vaše posezení ve skutečnou oázu pohody.

Příroda pro váš obývací prostor: konferenční stolky z mangového dřeva a sheeshamu

Konferenční stolek vyrobený z přírodního materiálu dřeva dodá vašemu obývacímu pokoji přirozené a teplé prostředí. V našem sortimentu naleznete konferenční stolky z kvalitního a odolného mangového dřeva nebo sheeshamu v různých provedeních, tvarech a velikostech. Máte tedy z čeho vybírat, pokud jde o váš dokonalý konferenční stolek. Ceníte si úložného prostoru? Pak se podívejte na naše stolky se zásuvkami, extra policemi a přihrádkami nebo stolními deskami, které se dají otevřít – nabízejí spoustu úložného prostoru a vždy udělají ve vašem obývacím pokoji pořádek. Jen se ujistěte, že váš nový obývací stůl lze snadno začlenit do celkového obrazu vaší útulné oázy a že se hodí ke zbytku vašeho nábytku a pohovce. Stůl by také neměl být příliš velký, abyste na svůj sedací nábytek stále snadno dosáhli a posadili se na něj – nic není nepohodlnějšího než nedostatek místa a místa pro nohy.

Stils – Otázka stylu – váš dokonalý konferenční stolek

S konferenčními stolky z našeho online obchodu si můžete zařídit svůj obývací pokoj nebo navrhnout posezení v různých stylech.

Klasické a nadčasové

Preferujete nadčasový vzhled vašeho konferenčního stolku? Pak zvolte jednoduchý vzhled bez znatelné zrnitosti nebo neobvyklého designu. Nechcete se obejít bez úložného prostoru? Ideální je pak stůl s mezipolí. Konferenční stolky v tomto stylu lze integrovat téměř do každého obývacího pokoje a zajistit harmonickou atmosféru, aniž by přitahovaly velkou pozornost.

Moderní

K modernímu stylu se hodí jednoduché konferenční stolky, které do vašeho obývacího pokoje vnesou život neobvyklými geometrickými tvary. Ať už kulaté nebo hranaté, pevné a kompaktní nebo s mezipodlahou – tyto stoly upoutají pozornost ve vašem obývacím pokoji.

Industriální šik

Konferenční stolky, ve kterých se snoubí masivní dřevo s kovovými prvky, se hodí k trendovému loftovému stylu s industriálním kouzlem. S odklápěcí stolní deskou pro extra úložný prostor nebo klasickým způsobem s jednoduchou dřevěnou deskou a mezipolí, konferenční stolky v tomto stylu přesvědčí mixem materiálů, který působí rustikálně i moderně.

Ve venkovském stylu

Venkovský styl dýchá obzvlášť útulnou atmosférou, kterou můžete podpořit konferenčním stolkem v retro nebo vintage vzhledu. Vhodné jsou k tomu například konferenční stolky, které vypadají jako staré truhly, stolky z bílého nebo světlého dřeva nebo shabby-chic se známkami opotřebení. Ke konferenčním stolkům v tomto stylu jsou vhodné i zásuvky.

Kupte si online konferenční stolky z masivu

Ať už klasický, moderní, kulatý nebo hranatý, s úložným prostorem nebo bez – u LAKŠMI najdete ten pravý konferenční stolek pro vás a váš obývací pokoj. Objevte tedy naši rozsáhlou online řadu konferenčních stolků z masivního dřeva, které slibují útulnost a užitečnost. A pokud stále hledáte ty správné sedací soupravy k vašemu novému obývacímu stolu nebo byste chtěli své knihy uložit na police k tomu určené, určitě pro vás máme tu pravou.